Τα ψηφοδέλτια της «Λαϊκής Συσπείρωσης» για τους Δήμους Σουλίου και Φιλιατών PDF Εκτύπωση E-mail
Συντάχθηκε απο τον/την vdella   
Δευτέρα, 06 Μάιος 2019 10:44

laikiΚατατέθηκαν στο Πρωτοδικείο Θεσπρωτίας τα ψηφοδέλτια της «Λαϊκής Συσπείρωσης» για τους  Δήμους  Σουλίου και Φιλιατών.

Αναλυτικά τα ψηφοδέλτια της Λ.Σ.  είναι:

ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

Κουτσής Ηλίας του Αναστασίου- Υποψήφιος Δήμαρχος      

Εκλογική Περιφέρεια Αχέροντα

1.  Αθανασίου Στέφανος του Δημητρίου 

2.  Βλάχος Σπυρίδων του Αλέξανδρου

3.  Δημητρίου Αναστάσιος του Ελευθερίου

4.  Ζούμπος Χριστόφορος του Νικολάου

5.  Κωσταρά Βαλεντίνα του Θωμά

6.  Νίκου Ιάσων του Ευαγγέλου

7.  Ντρίτσος Σωτήριος του Κοσμά

8.  Τσιτσολλάρι Γκρέτα του Χασάν

9.  Τσουρά Μαρία του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Παραμυθιάς

  1. Γαλανόπουλος Θωμάς του Φωτίου       
  2. Γεωργίου Χρυσηίδα του Κωνσταντίνου     
  3. Δημητρίου Αννίτα του Βασιλείου                 
  4. Ζήκος Θεόδωρος του Δημητρίου       
  5. Θεοτικός Νικόλαος του Πέτρου                   
  6. Καλόγηρος Ιωάννης του Κωνσταντίνου     
  7. Κοντός Βασίλειος του Ευαγγέλου                   
  8. Κυριάκη Σπουριδούλα (Λίλα) του Σταύρου 
  9. Κώτσης Χαρίσης του Αναστασίου         .

10.  Λουαλί Σαϊντ Κωνσταντίν του Κρίστοφ       

11.  Μάντη  Μπαξεβάνου Κωνσταντινιά (Ντίνα) του Στυλιανού

12.  Μαρέτας Αριστείδης του Κωνσταντίνου   

13.  Μητσάκου Αλεξία του Ελευθερίου

14.  Μπόλοση Βασιλική του Βλασίου                                      

15.  Μώκου Μηλέα του Λεωνίδα                        

16.  Παππάς (Γιωτάκης) Παναγιώτης του Κωνσταντίνου     

17.  Πήλιου Μουσελίμη Άρτεμις του Χαράλαμπου

18.  Σιάνας Ευάγγελος του Θωμά             

19.  Σιώζος Ανδρέας του Αθανασίου           

20.  Σπύρου Παύλος του Νικολάου             

21.  Σπύρου Σωτήριος του Βασιλείου          

22.  Τζάκου Σταματίνα (Ματίνα) του Ιωάννη    

23.  Τζούρτζος Κωνσταντίνος του Θεοδώρου 

24.  Τόκκας Σταύρος του Παναγιώτη          

25.  Χαντζάρα Ναταλία του Αντωνίου          

26.  Χόβολου Μαρία του Ζώη                         

27.  Χρήστου Τσιώνη Αθηνά του Ευαγγέλου

28.  Χρήστου Ηλίας Δημήτρης του Δημητρίου        

Εκλογική Περιφέρεια Σουλίου

1.  Δημητρίου Μιχαήλ του Χρήστου      

 

ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ

 Ρέγκας Λαέρτης του Ιωάννη: Υποψήφιος δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Σαγιάδας

1. Βασιλείου Ευάγγελος του Δημήτριου

2. Κολοκυθιάρης Γεώργιος του Αριστείδη

3. Μάντος Παύλος του Νικόλαου

4. Μάντου Χρυσούλα του Νικόλαου

5. Παππά Αρετή του Γεώργιου

6. Τζάου Ελένη του Κωνασταντίνου

7. Τζούλας Σπυρίδων του Χαρίλαου

Εκλογική Περιφέρεια Φιλιατών

1. Διαμάντη Κλεοπάτρα του Χρήστου

2. Ευστρατίου Κωνσταντίνος του Ανδρέα

3. Καλαμπάκα Ελένη του Αθανάσιου

4. Κυρίτσης Ηλίας του Γεώργιου

5. Μάκος Βασίλειος του Κωνσταντίνου

6. Μάκος Ιωάννης του Κωνσταντίνου

7. Μάντος Πάρις του Νικόλαου

8. Μουχσιάδου Ελεονόρα του Κωνσταντίνου

9. Μπέη Νούση Αναστασία του Βασίλειου

10. Μπέης Μάριος του Δημήτριου

11. Νάσιου Μαρία του Σπυρίδωνα

12. Ντάϊκος Χρήστος του Κωνσταντίνου

13. Ντάϊκου Μαρία του Χρήστου

14. Ρέγκα Τρίγγα Μόρφω του Φίλιππου

15. Σιάκκου Αγγελική του Νικόλαου

16. Τσαβέλης Δημήτριος (Καπετάνιος) του Αντωνίου

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 06 Μάιος 2019 21:13
 
copyright ©2010 vdella.com -- powered by web-way